3 - 4 YAŞ GRUBU GÜNLÜK EĞİTİM PROGRAMI
08:30 - 09:45 Okula Geliş  
09:45 - 10:00 Grup Oyunları  
10:00 - 10:30 Kahvaltı  
10:30 - 10:45 Sabah Sporu  
10:45 - 11:15 Dergi Çalışması  
11:15 - 11:45 Anadil Etkinliği  
11:45 - 12:30 Bilgisayar, İngilizce, Folklor, Bale, Dans  
12:30 - 13:00 Öğle Yemeği  
13:00 - 15:00 Uyku ve Dinlenme Öncesi Hazırlık ve Hikaye Okuma  
15:00 - 15:30 Köşe Etkinlikleri (Fen ve Doğa Köşesinde Deneyler, Evcilik, Kitaplık ve Kukla)  
15:30 - 16:00 İkindi Kahvaltısı  
16:00 - 16:30 Masa Etkinlikleri ve Faaliyetleri  
16:30 - 16:50 Müzikli Dans ve Oyunlar  
16:50 - 17:00 Okuldan Çıkış  
 
4 - 5 YAŞ GRUBU GÜNLÜK EĞİTİM PROGRAMI
08:30 - 09:45 Okula Geliş  
09:45 - 10:00 Sabah Sporu ve Jimnastik  
10:00 - 10:30 Kahvaltı  
10:30 - 11:00 Anadil Çalışması  
11:00 - 11:30 Masa Etkinlikleri ve Faaliyetleri  
11:30 - 12:00 Müzikli Dans ve Oyunlar  
12:00 - 12:30 Bilgisayar, İngilizce, Folklor, Bale, Dans, Müzik  
12:30 - 13:00 Öğle Yemeği  
13:00 - 13:30 Köşe Etkinlikleri (Fen ve Doğa Etkinliğinde Yapılacak Deneyler, Evcilik Köşesi vb.)  
13:30 - 13:45 Müzik Etkinlikleri  
13:45 - 14:30 Grup Oyunları  
14:30 - 15:00 Dergi Çalışması  
15:00 - 15:30 Hikaye Okuma ve Drama  
15:30 - 16:00 İkindi Kahvaltısı Öncesi Temizlik ve İkindi Kahvaltısı  
16:00 - 16:30 Tiyatro ve Kukla Gösterisi  
16:30 - 16:50 Çizgi Çalışması  
16:50 - 17:00 Okuldan Çıkış  

 

 

5 - 6 YAŞ GRUBU GÜNLÜK EĞİTİM PROGRAMI
08:30 - 09:45 Okula Geliş  
09:45 - 10:00 Sabah Sporu ve Jimnastik  
10:00 - 10:30 Kahvaltı  
10:30 - 11:00 Anadil Çalışması  
11:00 - 11:30 Masa Etkinlikleri ve Faaliyetleri  
11:30 - 12:00 Müzikli Dans ve Oyunlar  
12:00 - 12:30 Bilgisayar, İngilizce, Folklor, Bale, Dans, Müzik  
12:30 - 13:00 Öğle Yemeği  
13:00 - 13:30 Köşe Etkinlikleri (Fen ve Doğa Etkinliğinde Yapılacak Deneyler, Evcilik Köşesi vb.)  
13:30 - 13:45 Müzik Etkinlikleri  
13:45 - 14:30 Grup Oyunları  
14:30 - 15:00 Dergi Çalışması  
15:00 - 15:30 Hikaye Okuma ve Drama  
15:30 - 16:00 İkindi Kahvaltısı Öncesi Temizlik ve İkindi Kahvaltısı  
16:00 - 16:30 Tiyatro ve Kukla Gösterisi  
16:30 - 16:50 Çizgi Çalışması  
16:50 - 17:00 Okuldan Çıkış